Tlmočenie a preklady

Prekladateľská agentúra Kastély Preklady

Vitajte v prekladateľskej agentúre Kastély Preklady, v ktorej Vám ponúkame skúsený tím prekladateľov, tlmočníkov a jazykovedcov. Tí Vám radi poskytnú profesionálne jazykové služby na najvyššej úrovni. Obráťte sa na nás s úradným prekladom alebo s prekladom bežných textov. Pracujeme rýchlo a spoľahlivo už 12 rokov, počas ktorých sme na svoju stranu získali množstvo spokojnýchh klientov.

Nech Vás neodradí sídlo spoločnosti – Košice – pretože naše služby presahujú východné Slovensko. Preklady a tlmočenie často zabezpečujeme aj mimo SR.

V ostatnom období sme sa na základe dopytu začali zaoberať aj výučbou slovenčiny cudzincov. Individuálne i skupinové kurzy vedené lektorom vyštudovaným v odbore sú zárukou odbornosti a spôsobilosti študentov aktívne používať slovenský jazyk v praxi.

Tlmočnícke a prekladateľské služby realizujeme nielen v bežných európskych jazykoch. Máme skúsenosti aj s tými menej bežnými.

Preklady

Garantujeme seriózny prístup a promtnosť prekladov. Ku každému prekladu vám vypracujeme cenovú ponuku a informujeme vás o termíne vyhotovenia (telefonicky alebo e-mailom)

U nás si za odbornosť prekladov nemusíte doplácať. Preklady zabezpečujeme v odboroch

  1. technických (priemysel automobilový, stavebný, drevársky, potravinársky, IT, hutný,…),
  2. ekonomických (oblasť bankovníctva, účtovníctva, obchodu,…),
  3. právnych a legislatívnych (preklady dohôd, zmlúv, zákonov, vyhlásení, noriem, vyhlášok, nariadení, smerníc, rozsudkov, uznesení, právnych interpretácií, …).

Navyše zachováme grafickú úpravu prekladu v súlade s originálom a môžete sa spoľahnúť aj na poskytnutú úroveň terminológie prekladu.

Pomôžeme vám aj s tzv. PREKLADMI S PEČIATKOU ( ÚRADNE OVERENÉ ) – vysvedčenia, matričné doklady, účtovné uzávierky, osvedčenie o evidencii, úmrtné listy, výpisy z obchodného registra, registra trestov, daňové priznania, rodné a sobášne listy,…

Tlmočenie

Organizujete konferenciu, obchodné rokovanie alebo potrebujete zatelefonovať do zahraničia a neviete príslušný jazyk? Radi vám pomôžeme so sprievodným, konzekutívnym , simultánnym tlmočením či tlmočením po telefóne

Kontakt

0905 523 660, 0905 711 099
tkastely@kastely.sk, andrea@kastely.sk

Kde nás nájdete?

Talinská 1, Košice 040 12, Slovakia

Bezproblémové parkovanie priamo pred budovou.

Obchodné údaje

Kastély s.r.o.
spoločnosť zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Košice I, Oddiel: Sro, Vložka číslo: 18205/V
sídlo: Rovníkova 9, 040 12 Košice
IČO: 36 608 068 - IČ DPH: SK2022195956

© tlmocenie-preklady.sk | WEBDESIGN & PROGRAMMING > ICESIGN STUDIOS
www.icesign.eu